Косівська «народна майстерня» – Івано-Франківщина

Косів — Маршрути

Косівщина — одне з наймальовничіших місць Гуцульщини. Це край багатих полів і полів, високих пагорбів, а також стрімких потоків, свіжого повітря, а також чистої води. Треба обговорити, що ця земля багата мінеральними водними ресурсами. Особливість цього регіону, його привабливість, а також багата фауна, а також флора, відмінна скарбниця повністю природних екологічних спільнот з його рідкісною реліктовою зеленню та https://www.placeofindia.com/ види тварин, як ніде в Україні, окрім народних потреб, традицій та ремесел фактично постійно приваблюють численних відвідувачів не лише з нашої країни. але також і з багатьох інших країн.

Косів — ВікіпедіяТаємничі водоспади у Косові (gps-треки) МапаКосів

Загальна площа території становить 968 квадратних кілометрів (6, 5 % території області). Населення становить 88268 осіб, що становить 6,4% від загальної кількості жителів нашої області.Столичне населення становить 14552 (16,5%), а також сільське 73716 (83. 5%). Регіон розташований у передгір’ях і busforex.com також внизу Карпат.

Місто 1 Сільськогосподарського типу Села 2 Усі населені пункти 45 Обласні обласні ради 1 Місцеві міські ради 1 Місцеві сільські ради 39 60% переговорів району мають стан гірського. Результати роботи місцевого сільськогосподарського підприємства для southernfilminstitute.org останніх років свідчать про досягнення місцевої економічної ситуації.

Отже, протягом 2010 року він зріс до 16% у порівнянні з 2009 роком. Зростають також накопичені економічні фінансові інвестиції (у 1,5 рази протягом 2010 року, якщо порівнювати з 2009 роком). Зростає і рівень заробітної плати. Середня заробітна плата стандартного (робочого) працівника у 2010 році зросла до 19,7%.

На 01.01.2011 року в Косівській області було зареєстровано 5154 фізичні особи та 720 юридичних осіб. Реєстраційна палата, а також База відпочинку сприяють розробці вигідних проблем для розвитку організації, спрощення державної реєстрації, а також спрощення та прискорення дозвільної процедури в обласній адміністрації.

Експортовані товари включають деревину, а також дерев’яні вироби, широкий асортимент комерційних товарів. Імпортні речі складаються з транспортних засобів, гіпсових та гіпсових виробів, полімерних матеріалів, металів, а також виробів із сталі. Земля, яку можна використовувати для leae.co.uk сільськогосподарської діяльності в цьому районі, становить 39 600 га (або 44 % загальної площі площі): 30 % орної землі, 63.

Косівщина запускає новий туристичний сайт

8% лісів. Здебільшого місцеві жителі – це ті, хто займається сільськогосподарським виробництвом, а також працює на власних ранчо, хоча в районі налічується 21 більше ранчо. На території області розташовано 7 баз відпочинку та пансіонатів, 4 готелі, 1 база відпочинку для дітей, 4 пансіонати, 52 садиби.

ФранківщинаТуристична: ТОП-10 місць Косівщини, які варто відвідати - МістоКарта Косівського району МапаКосів

There is a bus rout to the resources (Kosiv-Kyiv). 652 objects of the retail business, 141 objects of the public catering, 60 objects of customer services, 8 markets are working in the region. The consumer services use 19 kinds of their solution, 15 for the backwoods. There are 49 society centres, 50 libraries, 5 kids art institutions (Kosiv, Kuty, Rozhniv, Yabluniv, Kosmach), 3 museums (Kosiv, Khimchyn, Kuty) in the region.

Освітня інформація: в районі 55 старших шкіл (в них навчається 10109 учнів); 22 дитячих садка (входить Юторопський освітній центр, загалом у цих дошкільних закладах навчається 1355 дітей); Косівська вечірня школа 546 учнів; 3 поштові установи. Медичне обслуговування: Косівська ЦРБ 360 ліжок, Яблунівська РЛ 100 ліжок, КУТ 85 ліжок, Космацька лікарня 16 ліжок, Косівська туберкульоз

В районі 641 ліжка оздоровчого центру. Медичне обслуговування надають 10 медичних амбулаторій. У цьому районі працює 250 лікарів, 762 медичні сестри. У Косівському районі функціонує професійна технологічна установа:36, яка орієнтована на підготовку кваліфікованих кадрів для загальнодержавного економічного клімату: плодоовощів, слюсарів з ремонту сільгосптехніки, а також інструментів, трактористів, автомобілістів, кухарів, майстрів плиточної роботи.

Додаткова інформація про

Начерк Коліївщини на підставі виданих і невиданих документів

https://sovereignalliance.org/the_forum/profile/waldo162834911/

Спеціалізація дизайну одягу Дизайн, Художня шкіра, Розкладка меблів, а також дерев’яні вироби, Графічний стиль. Експертиза прикладного та декоративно-прикладного мистецтва Художня робота з дерева, художня сталь, художня кераміка, творче ткацтво.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

Shopping Cart
Scroll to Top
Open chat